5 kwietnia 2017 – 5 kwietnia 2017
Działdowska 6
Zobacz w Google Maps | Zarezerwuj miejsce
Opis:
Zapraszamy na warsztaty dla rodziców pt: Jakim rodzicem chcę być?
„Nie potrzebujemy być idealni, potrzebujemy być jedynie systematycznie mniej niedoskonali.”, Marshall B. Rosenberg. Bycie rodzicem jest wspaniałym i jednocześnie trudnym doświadczeniem. Często emocje przechodzą ze skrajności w skrajność. Bywamy wzruszeni, szczęśliwi, zestresowani, zachwyceni i zmęczeni. Jedno jest wspólne chyba wszystkim rodzicom – chcemy dla naszych dzieci tego, co najlepsze. Podczas spotkania będziemy szukać odpowiedzi na pytania „jakim rodzicem chcę być?”, „jak chcę pomagać swojemu dziecku rozwijać skrzydła i w pełni realizować jego potencjał?”.
Warsztat skierowany jest do rodziców, którzy chcą:
– w przyjaznej atmosferze zastanowić się nad swoimi relacjami z dzieckiem,
– odbyć podróż do przyszłości,
– zastanowić się, jak codziennie mogą być trochę mniej niedoskonali.
Kiedy: 5 kwietnia (środa), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców. Na spotkania można przychodzić z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.
Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza.
Zajęcia poprowadzi Sylwia Włodarska: współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl
Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego
ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola
Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury
UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.
Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.